Курс Front-End
(верстка сайтів)
в Івано-Франківську

ФронтЕнд розробник повинен добре знати HTML5, CSS3, JavaScript

Також розбиратися у фреймворку і бібліотеках, розуміти, що знаходиться «під капотом» на серверній стороні, яку реалізовує back-end розробник. Також ми вивчаємо препроцесори і збирачі SCSS, SASS, PUG, GULP, будемо працювати з DOM, API, SVG-об'єктами, AJAX і CORS, налаштувати серверну частину на NODE.JS і наприкінці знайомство з ANGULAR.

За 6 місяців ти зможеш:

  • навчитись самостійно створювати Web-сторінки
  • створювати Front End складову сайтів і додатків
  • на практиці освоїти Front End програмування і роботу над проектами з нуля
  • отримати досвід розробки адаптивних інтерфейсів, оптимізації сайтів під мобільні платформи та досвід взаємодії з AJAX, jQuery, JS
  • працювати в команді за допомогою системи контролю версій GIT
  • розробити проект, який стане яскравим прикладом для твого портфоліо

Програма курсу Front-End

Робота з макетами Photoshop, порізка мекетів
HTML CSS - розробка невеликих блоків по методології БЕМ (Блок Елемент Модифікатор)
Створення сіток за допомогою float та flex, порівняння популярних систем сіток
Вступ до JavaScript - змінні, масиви цикли, умови
GULP для використання SCSS/SASS, PUG, livereload, autoprefixer
Розробка декількох сторінок різної складності (UI компонети)
GIT - групова розробка проекту
Розгортання CRUD бекенду та взаємодія з фрейворком Angular 2+

10 основних навичок, щоб стати хорошим розробником інтерфейсів

Знання мови розмітки, такого як HTML і CSS (Cascade Style Sheets), є важливою відправною точкою для всіх, хто прагне працювати в якості розробника на лицьовій панелі. Повний оволодіння цими двома інструментами є основоположним умінням починати з заповнення вашого резюме.

Розробник інтерфейсу не може обійтися без JavaScript. Якщо вірно, що тільки з HTML і CSS вже можна створювати функціональні веб-сайти, навіть якщо вони засновані, то в рівній мірі вірно, що в поточній мережі потрібно, щоб сторінки були інтерактивними і оснащені функціями, які не можуть бути реалізовані з використанням тільки мови розмітки.

З цієї причини JavaScript потрібен ще й для початківця розробника, оскільки він дозволяє вам збагачувати окремі сторінки за допомогою карт, посилань і елементів, які оновлюються в реальному часі без необхідності перезавантаження всієї сторінки. JavaScript також є основою серії дуже корисних рамок і розширень для роботи з розробки інтерфейсу. 

Як тільки ви дізнаєтеся, як кодувати в JavaScript, ви можете використовувати бібліотеку jQuery, колекцію плагінів і розширень, які дозволяють вставляти елементи набагато швидше, ніж писати код з нуля. Готові елементи jQuery налаштовуються на свій розсуд.

Як і очікувалося, колись придбав професійну компетенцію CSS і JavaScript, необхідно розширити свої навички за допомогою найбільш використовуваних фреймворків.

Структури призначені для створення готової структури коду для прискорення написання. На додаток до того, щоб бути корисним для спрощення роботи, знання фреймворків- це навик, який є затребуваний більшістю рекламних оголошень про роботу. Найбільш використовуваними є Angular, BackboneJS, Ember або ReactJS щодо JavaScript, в той час як для прискорення створення CSS Bootstrap є майстром. 

Наряду з фреймворками, препроцесори є ще одним корисним елементом для прискорення кодування. Інструменти, такі як SASS, аналізують код і обробляють його до його публікації, забезпечуючи його в ясному і крос-браузерному форматі.

Доступ до мережі Інтернет відбувається в даний час в основному через мобільний. Ви повинні мати можливість реалізувати проект, який підходить для середовища, використовуваної для підключення. Наприклад, для підключення до робочого столу вам необхідно створити навігаційний сайт за допомогою миші і клавіатури. Замість цього для мобільних підключень пріоритет буде віддаватися найважливішого вмісту, щоб не надто багато тлумачити сторінку, і ми повинні переконатися, що сайт легко доступний для навігації на дотик.

Подібно адаптивному дизайну, необхідно, щоб сайт був доступний для перегляду найкращим чином незалежно від браузера, що використовується для підключення.

Не всі веб-сайти створюються шляхом написання коду з нуля. Більшість сайтів в Інтернеті, по суті, створюються через системи управління контентом (серед яких WordPress, ймовірно, найвідоміший). Чи не ключове вміння, але все ж корисно знання цих систем.

Помилки неминучі. Хоча ми можемо прагнути створювати чистий і бездоганний код, можливо, що не всі елементи веб-сторінки будуть працювати так, як ми очікували. Можливість знайти джерело помилки і виправити її має життєво важливе значення для front-end розробника, завдання якого завжди полягає в тому, щоб зробити роботу користувача максимально приємною.

Не завжди перша версія сайту є остаточною. Зміни та зміни в порядку денному під час написання коду для Інтернету. Можливо, після внесення деяких змін до початкового коду сайт повністю відключений. Якщо ви не знаєте джерело помилки, пошук способу повернути сайт в онлайн може бути тривалим процесом і, отже, завдає шкоди компанії. Однак відновлення попередньої версії набагато простіше, і саме тому Системи управління версіями повинні бути схожі на Git, свого роду архів, в якому ви можете зберігати резервні копії попередніх версій сайту або програмного забезпечення і повторно використовувати їх в появу.

Вартість курсу: 2500грн/місяць.
Графік навчання:
понеділок, середа, п'ятниця на 18:30
заняття тривають по 2 години

Початок навчання: червень 2019 року
ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?
вкажіть своє ім'я, номер телефону та свій Email і ми зв'яжемось з Вами протягом 15 хвилин
Адреса

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 67

Контакты

Email: academy@circle.if.ua
Телефон: +38 097 494 23 94